PR

Collapse Pokaż

Sporty motorowe to coraz bardziej popularne widowisko na świecie, ale również w Polsce. Dzięki swojej dynamice, nieprzewidywalności, a także sporej dawce adrenaliny cieszy się ogromną frekwencją osób oglądających zawody na żywo oraz dużym zainteresowaniem mediów. Te rozpowszechniają relacje z imprez dalej, miedzy innymi do potencjalnych sponsorów bez których świat motorsportu nie mógłby istnieć. Od jakości przekazu często zależy to, czy dany zawodnik utrzyma sponsora, czy nie. To dlatego właśnie w każdym zespole potrzebny jest PR’owiec, opiekun medialny team’u.

A zatem media służą do kreowania wizerunku. Stanowią świetny nośnik reklamy, która za pośrednictwem relacji z zawodów, przenika do wielu odbiorców w przeróżnym formacie. Media4U oferuje państwu pomoc w osiągnięciu wyżej wymienionych korzyści przez świadczenie najwyższej jakości usług dotyczących opieki medialnej, którą zajmuje się zawodowo.

Komunikaty prasowe, zdjęcia, uaktualnienia stron internetowych oraz Social Media to podstawa naszej oferty. Współpracuje z prasą polską i zagraniczną, a także z czołowymi portalami internetowymi, dla których pisze i fotografuje. Media4U oferuje pomoc w przygotowaniu portfolio, ofert sponsorskich, stron internetowych, a także materiałów promocyjnych oraz świetnych pamiątek w postaci samych zdjęć.

Z naszych usług skorzystali:

- Opieka medialna nad kartingowym Pucharem Rotax Max Challenge Poland (2011; 2013-2014)
- Opieka medialna nad kartingowym Pucharem Easykart Polska (2010)
- Opieka medialna nad Kartingową Mistrzynią Polski Małgosią Rdest uczestniczką Formula BMW Talent Cup 2012 i BRDC Formula 4 w w 2013 roku (2011-2013)
- Opieka medialna nad kierowca kartingowym Janem Kisielem, później zdobywcą trzeciego miejsca w międzynarodowej serii Clio Cup (2010-2011)
- Opieka medialna nad biorącym udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zespołem MSZ Racing (2009-2011)
- Opieka medialna nad Podlaskim Stowarzyszeniem Motocyklowym – Offroad Białystok (2011)
- Opieka medialna nad zespołem kartingowym Szyszki-Karting (2011-2015)
- Opieka medialna nad kierowcą kartingowym Damianem Mazurkiem (2014)
- Opieka medialna nad Fundacją Wierczuk Race Promotion (2013)
- Wieloletnia współpraca z Polskim Związkiem Motorowym – fotoreporter (2009-2011)