PR

Collapse Pokaż

Sporty motorowe to coraz bardziej popularne widowisko na świecie, ale również w Polsce. Dzięki swojej dynamice, nieprzewidywalności, a także sporej dawce adrenaliny cieszy się ogromną frekwencją osób oglądających zawody na żywo oraz dużym zainteresowaniem mediów. Te rozpowszechniają relacje z imprez dalej, miedzy innymi do potencjalnych sponsorów bez których świat motorsportu nie mógłby istnieć. Od jakości przekazu często zależy to, czy dany zawodnik utrzyma sponsora, czy nie. To dlatego właśnie w każdym zespole potrzebny jest PR’owiec, opiekun medialny team’u.

A zatem media służą do kreowania wizerunku. Stanowią świetny nośnik reklamy, która za pośrednictwem relacji z zawodów, przenika do wielu odbiorców w przeróżnym formacie. Media4U oferuje państwu pomoc w osiągnięciu wyżej wymienionych korzyści przez świadczenie najwyższej jakości usług dotyczących opieki medialnej, którą zajmuje się zawodowo.

Komunikaty prasowe, wideo relacje, zdjęcia, uaktualnienia stron internetowych oraz Social Media to podstawa naszej oferty.

– Opieka medialna nad kartingowym Pucharem Rotax Max Challenge Poland
– Opieka medialna nad kartingowym Pucharem ROK CUP Polska
– Opieka medialna nad kartingowym Pucharem Easykart Polska
– Opieka medialna nad Kartingową Mistrzynią Polski Małgosią Rdest uczestniczką Formula BMW Talent Cup 2012 i BRDC Formula 4 w w 2013 roku
– Opieka medialna nad kierowca kartingowym Janem Kisielem, później zdobywcą trzeciego miejsca w międzynarodowej serii Clio Cup
– Opieka medialna nad biorącym udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zespołem MSZ Racing
– Opieka medialna nad Podlaskim Stowarzyszeniem Motocyklowym – Offroad Białystok
– Opieka medialna nad Fundacją Wierczuk Race Promotion
– Wieloletnia współpraca z Polskim Związkiem Motorowym – fotoreporter
– Opieka medialna nad dziesiątkami zespołów wyścigowych oraz indywidualnych kierowców.