O mnie

Collapse Pokaż

Nazywam się Łukasz Iwaniak, urodziłem się w Radomiu w 1980 roku. Od dziecka spędzałem czas na położonym tuż obok domu torze wyścigowym, najpierw jako widz, z czasem zawodnik rajdów amatorskich i wreszcie fotograf.

Po studiach i kilku latach za biurkiem zdecydowałem się zostawić ścieżkę kariery finansisty i oddać się fotografowaniu sportów motorowych. Szybko okazało się to być moją pasją. Z czasem poznawałem kolejne dziedziny pachnącego benzyną świata począwszy od rajdów i wyścigów samochodowych, kartingu na motocyklach kończąc. Spędzałem czas na profesjonalnie przygotowanych torach wyścigowych, ale również w błocie na rajdach przeprawowych. Poznawałem zasady, zawodników i zaplecze. Uważam, że trzeba dobrze rozumieć to co się fotografuje, trzeba tego spróbować, wtedy efekty pracy z aparatem są naprawdę dobre.

Podczas tej przygody udało mi się wygrać kilka konkursów fotograficznych, zaistnieć w magazynach sportowych i albumach, ale miłe słowa znaczą dla mnie najwięcej, motywują do dłuższej bardziej twórczej pracy – dają wiatru w skrzydła, bo jeszcze sporo nieodkrytych terenów i nauki przede mną.

Po dokładnym zapoznaniu się z fotografią postanowiłem rozszerzyć swoją działalność o profesjonalną opiekę medialną. Stałem się łącznikiem pomiędzy tym co działo się na zawodach, a mediami, i fanami sportów motorowych. Z moich usług skorzystało wiele zespołów sportowych, a także indywidualnych kierowców, którzy obecnie brylują w mediach – tak powstało Media4U.

Z czasem zespół zaczął się powiększać, jedna osoba to za mało w tak dużym i pełnym nowych wyzwań świecie. Relacje live w social mediach, komunikaty prasowe, budowa stron internetowych i wizerunku to my. Coraz bardziej popularne stały się również klipy wideo, które robimy na najlepszej klasy sprzęcie do nagrywania. Jakość wideoklipów zrobiła wrażenie na telewizji, która udostępniła nam czas antenowy i od maja 2019 produkujemy dwudziestominutowy program Karting Raport dla Motowizji.

 

podpis